Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze-Wyborcze Koła PZW w Wędrzynie

ZARZĄD KOŁA                                             Wędrzyn, dnia 05.01.2017 r.

PZW WĘDRZYN

OGŁOSZENIE   !!!

Zarząd Koła Wędkarskiego w Wędrzynie zawiadamia, że zwołuje Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze-Wyborcze Koła PZW w Wędrzynie na dzień

19.02.2017 r. na godz. 11.00 w Klubie 17 WBZ w Wędrzynie.

W razie braku kworum II termin zgromadzenia ustala się na godz. 11:30 tego samego dnia.

Za Zarząd

Marciniak

Prezes Koła

Uwaga:

1.   Osoby ubiegające się o wybór do władz lub organów Koła winny mieć opłaconą aktualną składkę członkowską.

2.   Proponowany porządek obrad i regulamin zgromadzenia dostępny jest na stronie internetowej Koła i w miejscu sprzedaży znaków wartościowych.